Дівчинка на кулі

Вистава театру «Вулик» Дівчинка на кулі за романом Ольги Слоньовської стала переможницею березневого 2016 року конкурсу «Мистецький Арсенал» від Google Educators Group in Ukraine

Книгу Ольги Слоньовської  Дівчинка на кулі можна взяти у нас на КНИГООБМІНІ

Частина 1

Частина 2

Частина 3

Частина 4

Відео про авторку роману Ольгу Слоньовську

На картині іспанського художника Пабло Пікассо Дівчинка на кулі зображена бродяча трупа акробатів. Майже все полотно займають двоє: тендітна гімнастка репетирує цирковий номер, балансуючи на кулі, потужний атлет сидить поруч, відпочиваючи. Картина наповнена внутрішнім драматизмом, який покладений в основу композиції картини, і побудована на зіставленні контрастів. Пейзаж, зображений на картині, являє собою сумну, випалену сонцем горбисту рівнину, по ній простяглася доріжка, де і зупинилася кибитка бродячого цирку. На задньому плані картини зображена випадкова перехожа з дитиною, собака і пасеться білий кінь. Сумовитий фон контрастує з веселим ремеслом артистів, що працюють серед галасливої ​​веселої юрби глядачів.
Куля і куб, що стоять на землі — цирковий реквізит — також представляють собою протилежності. Обігрується контраст руху і нерухомості. Дівчинка граціозно погойдується, утримуючи рівновагу, атлет сидить застиглий, немов моноліт. Він практично злився в одне ціле зі своїм постаментом, уособлюючи нерухомість і сталість.

Вікіпедія – вільна енциклопедія

Як створювалася Дівчинка на кулі :)

До речі, а чи бачили ви Пурпурову сукню і Ліцей слухняних дружин?

Вітряки твоїх думок
₤$₫