Улюбленці

Міжнародний конкурс Загадкове життя домашніх улюбленців

Мета конкурсу - пропаганда гуманного ставлення до тварин. Конкурс проводиться у співпраці з Департаментом охорони здоров'я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету. Організатором конкурсу в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

І. Мета конкурсу: пропаганда гуманного ставлення до тварин

Конкретні цілі:

• поширення знань про життя домашніх тварин

• усвідомлення необхідності належного догляду за тваринами,

• ознайомлення з можливими наслідками жорстокого поводження з тваринами,

• розвиток навичок логічного і творчого мислення,

• удосконалення здібності до самовираження в різних формах творчості,

• заохочування до вирішення проблемних завдань і розвиток творчого мислення,

• підтримка всебічних здібностей дітей, створення умов для розвитку інтересів,

• заохочення до використання інформаційних технологій в засвоєнні знань,

• формування у дітей впевненості у свої можливості,

• заохочення дітей до здорового суперництва,

• підвищення активності шкіл у навчальному процесі.

ІІ. Учасники конкурсу.

Вихованці закладів дошкільної освіти (віком 5-6 р.) з батьками, учні І-VIІ класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку.

ІІІ. Умови конкурсу

Номінації конкурсних робіт:

1. Оповідання «Зі щоденника моєї тваринки» - обсяг – максимум 1 сторінка, шрифт "12", 1,5 інтервали. Учасники – учні IV-VIІ класів.

2. «Стань артистом!» зробіть маску домашньої тваринки, в образ якої хотіли б втілитись – робота об’ємна, яку можна використати в спектаклі, техніка довільна. Учасники – учні IV-VІI класів.

3. «Мій улюбленець в об’єктиві»  – фотографії кольорові, матові, формат А-4. Учасники – учні І-VІI класів та вихованці закладів дошкільної освіти (віком 5-6 р., з батьками).

4. «До серця притули» - іграшка домашньої тваринки, висота виробу – мінімум 30 см, матеріал довільний. Учасники – учні І-VІI класів та вихованці закладів дошкільної освіти (віком 5-6 р., з батьками).

5. «Можу вас розважити» - відеоролик з кумедною поведінкою домашніх улюбленців; тривалість – максимум 2 хвилини. Учасники – учні IV-VІI класів.

6. «Кадри з казки» - герой з улюбленого мультфільму; художня робота, в техніці олійної пастелі та кольорових олівців, формат А-3. Учасники – учні І-ІІI класів та вихованці закладів дошкільної освіти (віком 5-6 р., з батьками).

IV. Загальні вимоги конкурсу

1. На конкурс приймаються лише ті роботи, що виконані індивідуально і самостійно (допускається невелика допомога дорослих при виготовленні фотографій та іграшок).

2. Літературні твори з орфографічними помилками не розглядатимуться.

3. Роботи повинні мати «візитну картку»: на зворотному боці розбірливо друкованими літерами позначити: - номінацію та назву роботи; - ім’я, прізвище, вік автора та клас; - назву та повну (селище, місто, область) поштову адресу навчального закладу з телефоном (електронною поштою); - прізвище, ім'я та по-батькові керівника або вихователя.

4. Кожна робота повинна супроводжуватися письмовою згодою батьків (законних опікунів) для обробки персональних даних дитини в процесі проведення конкурсу.

5. Конкурсні роботи до  2 лютого 2018 року на адресу: 09113, Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 42/41, КЗ КОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини" (еколого-натуралістичний відділ, на конкурс «Загадкове життя домашніх улюбленців»).

.Номінація …………………………………………………….

Ім’я та прізвище автора

Назва закладу, клас

Назва роботи

Прізвище імя по батькові керівника (повністю)

1.

2.

3.

Загальна кількість робіт:

6. Роботи, що виконанні з недотриманням вимог не розглядатимуться!

7. Конкурсні роботи не рецензуються і не повертаються!

V. Терміни проведення конкурсу

Міжнародний етап – до 28 лютого 2018 року кращі роботи (по 10 з кожної номінації) будуть надіслані до Польщі. 1-13 березня 2018 р. – робота журі у Вроцлаві. Підведення підсумків конкурсу у Вроцлаві – 13 квітня 2018 року.

В НЕНЦ буде організовано виставку робіт учасників конкурсу. Кращі конкурсні роботи будуть розміщені на сайті НЕНЦ та надруковані в журналі "Паросток".

Євровідео
Очима молодих