Візитка

Завдання Візитка.

За допомогою Delphi створимо програму, яка показуватиме візитку. Замість даних, які показано на прикладі, кожен уведе дані про себе.

У властивостях форми Form1 встановити підпис (Caption) Візитка.

На закладинці компонентів Standard вибрати контейнер групування GroupBox, розмістити його на формі – це буде контейнер для Особистих даних.

Встановити властивість для GroupBox1 CaptionОсобисті дані – це підпис рамки. Відрегулювати розмір блоку.

Усередині блоку розмістити три мітки – Label.

В їхніх властивосях змінити Caption на Прізвище, Ім'я та По батькові.

Для кожної з цих міток в Object Inspector встановити властивості для шрифта (Font) для цього натиснути три крапки і відкрити діалогове вікно:

• Font (шрифт) – Times New Roman

• Font Size (розмір) – 14

• Color (колір) – Blue (синій)

Так само праворуч розмістити ще три мітки, на яких будуть власні прізвище, ім'я та по батькові. Шрифт встановити Times New Roman, жирний (Bold) чорного кольору.

Нижче розмістити мітку, для якої встановити Caption Рік народження (і додати свій рік). Шрифт встановити Times New Roman, курсив (Italic) синього кольору.

Далі послідовно встановити ще два блоки GroupBox, розмістити потрібні мітки Label і встановити для кожного об'єкта потрібні властивості.

Додати зображення. (Зберегти спочатку файл з малюнком собі в теку).

На закладинці Additional (Додаткові) вибрати кнопку Image (Зображення).

В Object Inspector у властивості Picture (Малюнок) вибрати потрібний файл у своїй теці.

Все зберегти собі в теку (Save All).

Запустити програму (Run Run) або зеленою стрілочкою Run.

Останні зміни:16/01/2018

17 Ср