Завдання 9

9-В2

Мережеві технології

Завдання Інтернет.

• На Робочому столі створити теку, назвати її своїм прізвищем, наприклад: Шевченко.

У цій своїй теці створити презентацію.

• Перший – титульний слайд із заголовком Літо та ім'ям автора.

• Другий.  За допомогою сервісу Google-Мапи знайти місце, де вам вдалося побувати влітку. Скопіювати супутникове зображення на слайд. За необхідності зробіть обтинання зображення.

• Третій. За допомогою Інтернет-енциклопедії Вікіпедія знайдіть інформацію про місце, яке ви знашли. Скопіюйте деяку з цієї інформації на слайд.

• Четвертий. Коротко розкажіть, що сподобалося у тому місці. Додайте ілюстрації.

• Додайте до слайдів переходи та анімацію.

• Зберегти файл у свою теку, назвати файл Літо_Прізвище (своє прізвище).

Інформаційні технології в суспільстві

Завдання Технології.

1. Записати п'ять інформаційних процесів.

2. Записати дві складові інформаційної системи

3. Зайти на сайт дистанційних курсів Прометеус. Ознайомитися з інформацією. Переглянути, які курси пропонуються для вивчення. Записати, які з курсів зацікавили і чому.

4. Зайти на сайт Тренажер з правопису української мови. Пройти будь-який тест. Записати назву цього тесту. Чи був тест важким?

5. Зайти на сайт замовлення квитків Укрзалізниці. Спробувати замовити два квитка до Львова на 22 вересня. Записати, який буде це потяг (номер), який вагон і місце.

Завдання Пошта.

Написати електронного листа. Тема: Чому в Україні заборонили російські соціальні мереж

Завдання 7
Завдання 8