Завдання 10

10-А2

Текстовий процесор

Завдання Списки.

• На Робочому столі створити теку, назвати її своїм прізвищем, наприклад: Карпенко.

У цій своїй теці створити документ Word, файл назвати Список_Прізвище (своє прізвище).

• Встановити альбомну орієнтацію аркуша

• Написати посередині заголовок: «Розклад»

• Написати розклад уроків на два дні у вигляді дворівневого списку (дні тижня і уроки)

• Написати посередині заголовок: «Пристосовуємося»

• Написати у вигляді дворівневого маркованого списку перелік ситуацій, коли в школі потрібно казати одне, а робити інше:

• таке кажемо:

• таке робимо

• Змінити вигляд маркерів на свій розсуд

Інформаційні технології

Завдання Технології.

1. Зайти на сайт дистанційних курсів Прометеус. Ознайомитися з інформацією. Переглянути, які курси пропонуються для вивчення. Записати, які з курсів зацікавили і чому.

2. Зайти на сайт Тренажер з правопису української мови. Пройти будь-який тест. Записати назву цього тесту. Чи був тест важким?

3. Зайти на сайт замовлення квитків Укрзалізниці. Спробувати замовити два квитка до Львова на 22 вересня. Записати, який буде це потяг (номер), який вагон і місце.

Завдання Пошта.

• Написати електронного листа. Тема: Чому в Україні заборонили російські соціальні мережі

Завдання 7
Завдання 8